Rattamatk meeskonnaga Mulgimaale

Tule suvel Mulgimaale ja teeme ühe ägeda jalgrattamatka toredate inimestega.

Kulgeme mõnusas rahulikus tempos, tutvume teele jäävate vaatamisväärsustega, kuulame lugusid ja naudime seltskonda.

Meie teekonna pikkus on ca 100 km ehk esimene päev 48 km ja teine päev 52 km

Matka esimene päev

mulgimaa rattamatkad

10.30 Kohtume Halliste kiriku parklas ja võtame kõik teie magamisvarutuse (telk, magamisasjad) enda auto peale, et need ööbimiskohta toimetada.

Tutvume kohapealse elu-oluga (Halliste kirik) ja alustame oma teekond Kaubi mõis – Pöögle mõis – Leeli

Mulkide Tammikus ootab meid lõunasöök. Peale seda jätkame teekonda Ärikülla ja sealt edasi mööda väikeseid metsateid Pilpa külast Holdre lossini.
Meie telkimisala ootab meid Holdre lossi juures.

Õhtul ootab meid saun, kostuv jõevesi, õhtusöök ja öine jalustuskäik lossis.

Matka teine päev

mulgimaa rattamatkad

Peale hommikusööki pakime jälle magamisvarustuse jälle auto peale ja alustame teekonda Taagepera poole.

Lõunasöök toimub endises Rutu raketibaasis. Jätkame teekonda läbi Kurimetsa looduskaitse ala Sudiste suunas. Läbi Karksi ja Polli jõuame tagasi Hallistesse

17.30 matka lõpp Halliste järve ääres

Matka hind 91 €

Hind sisaldab teekonnal olevate kohtade tutvustust, asjade transporti, toitlutust, telkimiskohta, sauna ja lossi külastust. Lisatasu eest jalgratta rent (27 €/kaks päeva).
Vajadusel aitame ka teie endi jalgrataste transporti Viljandist Hallistesse ja tagasi (10 €)

Miks rattamatk on hea mõte:

rattamatk mulgimaal

 • Teelolek on väga hea aeg iseendaga olemiseks, samas kehaliselt aktiivne ja vaimselt värskendav ja lõpuks saame kogemuse, et 100 km on tehtav.
 • Rattaga saab rahulikult kulgeda (jala on ehk liiga aeglane/autoga kiire) , sest nii saab märgata enda ümber olevat – loodust, inimesi, maastikke, vanu hooneid jne. Meie moto on, „Tea, kuhu sa teel oled aga naudi hetke“.
 • Oma matkade jooksul paneme oma kliente tajuma loodust – lõhnu, hääli, tegevusi, mida tehakse maal ja samas ka iseennast – kuidas sa ennast tunned, kas sa oskad ennast ise tunnustada, innustada jne.
 • Matkade ajal on hea võimalus kaaslastega suhelda – väikestel teedel, kus ei ole liiklust, saab võite ka üksteise kõrval ja seal saame rääkida oma rõõmudest, muredest jne.
 • Matka käigus tutvume erinevate taludega ja sealsete tegemistega – on nn loomakasvatustalusid, kus saame loomi sööta, maad harida; on elustiili-ettevõtjaid, kes teevad seda tööd, mis neile meeldib ja nad elatavad ennast sellega ära.
 • Veel on rattamatkad head meeskonnatunde loojad – üksteist tuleb innustada; nõrgemaid järgi oodata, vahel tagant tõmmata; katki läinud ratast parandada; vihma käest puu alla joosta jne.

“Rattaga sõites jääb aega ümbrust jälgida” – ELUST ENESEST

Vaata lisa ka Puhka Eestis veebist.

 • 40000+

  Kilomeetrit avastatud
 • 1500+

  Külalist võõrustatud
 • 70+

  Rõõmsat ettevõtet